Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Варшавская мелодия 2

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Варшавскаямелодия – 2
 
Театральная фантазия Игоря Афанасьева по пьесе
 
Леонида Зорина "Варшавская мелодия"
 
Любовь Гели, польскойпевицы, и Виктора, русского винодела быларазрушена указом Сталина 1947 года. Жизнь и карьера унесли Гелю в Америку, откуда она приезжает в «перестроечную» Москву 1987 года. Встреча с незнакомым « новым русским» заставляет ее вновь пережить счастливые и трагические мгновения ее молодости ГЕЛЯ в 1987 году Народная артистка СССР.
 
Народная артистка Украины АДА РОГОВЦЕВА ГЕЛЯ в 1947 году
КАТЕРИНА СТЕПАНКОВА ВИКТОР заслуженный артист Автономной Республики Крым
АХТЕМ СЕИТАБЛАЕВ ЖЕНЯ Заслуженный артист Украины Владимир Заднепровский
ДИРИЖЕР Артем Емцов
 
Продолжительностьспектакля без антракта – 1час 50 минут

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Івано-Франківськ.

Варшавская мелодия 2 відбудеться 27 вересня 2016, 19:00, вівторок в Театр ім. Івана Франка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+