Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Національний Балет Грузії «СУХІШВІЛІ»

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
З антрактом
Бронь На касу
24
години
До
6 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Дорогі наші Франківчани, 
 
Ми не зможемо побачитись з Вами 23 лютого, нажаль. 
 
Ми сильно за Вами скучили і щиро віримо в наступну нашу зустріч, щиро дякуємо за Ваше терпіння та витримку, котра в даний час нам всім так потрібна! Дякуємо кожному, хто чекає і вірить, не зважаючи ні на що... Наш колектив анонсує концерт у 2022 році найближчим часом, в знак вдячності за Вашу витримку ми залишаємо дійсними усі квитки придбані на наш концерт у 2020 році, без зміни ціни, не зважаючи на нову вартість! 
 
Дякуємо Вам, разом ми обов'язково переможемо!!! 
Будьте здорові! 
 
Ваш національний балет Грузії «Сухішвілі»
 
 
  

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Івано-Франківськ.

Національний Балет Грузії «СУХІШВІЛІ» відбудеться 23 лютого 2021, 19:00, вівторок в Театр ім. Івана Франка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+