Театр ім. І. Франка. "Незрівнянна"

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

В основу комедії покладено реальну історію життя Флоренс Фостер Дженкінс (1868–1944), яка стала відомою завдяки повній відсутності музичного слуху. Втім, Флоренс були притаманні якісь незбагненні флюїди, вона володіла магнетизмом, який зачаровував глядачів, примушував знов і знов вслухатися в дивні рулади голосу співачки, яка змітала канони партитур і вільно співала поміж нотами. Так чи інакше, але ця жінка була фантастичною, незбагненною, незрівнянною — Актрисою.
 
На сцені Анатолій Хостікоєв і Наталія Сумська разом із своїми партнерами вибудовують ідеальний світ, в якому не існує зла, заздрощів чи горя. Тут царює музика, краса фантастичного світу театру і єдність людських душ.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Івано-Франківськ.

Театр ім. І. Франка. "Незрівнянна" відбудеться 4 липня 2019, 19:00, четвер в Театр ім. Івана Франка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+