Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

LIFE IS LIFE

Продаж припинено
минула подія

Про подію

7 мая в рамках международного фестиваля "Карпатський простір" на сцене Ивано-Франковского театра имени Ивана Франка выступит знаменитый на весь мир чешский Черный театр (театр теней) с постановкой "Life is life"! Черный театр - театральная постановка с использованием оптической игры света и темноты с целью выделить или наоборот скрыть актёров, декорации, реквизиты. Благодаря этому создаётся возможность сконцентрировать внимание зрителя только на важных деталях и «затемнить» второстепенные. Важное преимущество подобных театральных представлений — нет необходимости в знании языка, ведь в них много пантомимы, танца и световых эффектов.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Івано-Франківськ.

LIFE IS LIFE відбудеться 7 травня 2017, 18:00, неділя в Театр ім. Івана Франка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+