Інформація щодо обмеження масових заходів!

Автобусный Тур на GLOBAL GATHERING UKRAINEиз г. Симферополь

13 липня 2012, 22:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

Стоимость проезда подразумевает дорогу туда и обратно на комфортабельном автобусе "Neoplan". Отправление из Симферополя: 13 июля, 22:00, Площадь Ленина, проспект Кирова, 17. Прибытие в Киев: 14 июля, 09:00, , Аэродом "Чайка" с. Петропавловская Борщаговка. Отправление из Киева: 15 июля, 6:30 Аэродом "Чайка" с. Петропавловская Борщаговка. Прибытие в Симферополь: 15 июля, 17:30.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Івано-Франківськ.

Автобусный Тур на GLOBAL GATHERING UKRAINEиз г. Симферополь відбудеться 13 липня 2012, 22:00, п’ятниця в ЗД вокзал (фан-тур). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+